Wymiana matrycy w laptopie

Uszkodzenia ekranu w laptopie to częsty problem. Najczęściej jest to uszkodzenie mechaniczne matrycy spowodowane uderzeniem, ściśnięciem laptopa (np. w plecaku, lub położenie czegoś ciężkiego na nim), zamknięciem pokrywy pozostawiajc na klawiaturze długopis czy inny mały przedmiot, ale również matryca może ulec uszkodzeniu, gdy często otwieramy laptopa za róg ekranu. Występują wtedy duże przeciążenia i matryca jest wyginana. Najbezpieczniej jest zawsze otwierać pokrywę ekranu trzymając za środek (tam gdzie jest kamerka w laptopie). Profesjonalnie wymieniamy matryce w laptopie.

Powodem wadliwego działania wyświetlacza może być również taśma łącząca płytę główną z matrycą, jak również uszkodzona karta graficzna. W naszym serwisie zdiagnozujemy co jest powodem i usuniemy usterkę.

Posiadamy w sprzedaży nowe matryce do laptopów Dell, Acer, Asus, Lenovo, HP, Toshiba, MSI i wiele innych producentów. Mamy matryce matowe i błyszczące.

Wymiana matrycy w laptopie Warszawa Grochów, Gocław, Praga Południe, Rondo Wiaraczna, Rembertów, Marysin Wawerski, Wawer.